Have a wedding with a difference with Black Rock Gril

Beleef een bruiloft met een verschil met Black Rock Grill

Na de traditionele bruiloften zien we meer bruiloften en feesten met een verschil.

Bring on the Black Rock Grill's

We begrijpen dat het organiseren van een bruiloft of groot evenement stressvol kan zijn. Daarom proberen we een deel van de stress weg te nemen als het om catering gaat.

Bruiloften zijn duur en iedereen wil ervoor zorgen dat hun bruiloft onvergetelijk wordt en dat mensen er nog jaren over praten. Maar hoe kan dit gedaan worden?

Verlaat de traditionele huwelijksideeën en laten we praten over hoe Black Rock Grill in uw bruiloft kan passen. In plaats van een braaddiner à la carte te serveren, kunt u uw gasten vlees op een steen serveren, zodat ze hun eigen eten naar eigen smaak kunnen bereiden. Stel je voor dat je een trouwdag hebt zonder klachten over de manier waarop het eten werd gekookt of stress in de keuken - we beloven dat dit geen droom is, we kunnen dit werkelijkheid maken!

Met Black Rock Grill op uw bruiloft komt het theater naar de eettafel terwijl uw gasten hun eten bereiden. De kamer wordt gevuld met een heerlijk sissend geluid.

 

Mensen die onze opstelling inhuren, zeggen meestal hetzelfde: dat mensen een beetje genoeg hebben van de formele saaie feestzaal van het hotel, waar je veel geld moet betalen voor wat meestal een vrij eenvoudig driegangenmenu is met kip, rundvlees of een slappe visschotel.

Hoe werkt het op de dag?

En het kan niet eenvoudiger: als u een cateraar heeft, vertel hem dan dat u Black Rock Grill wilt en uw cateraar kan de volledige opstelling huren, zodat al uw gasten kunnen genieten van hun eigen zinderende steak op de steen .

Als u geen cateraar inhuurt, kunt u de apparatuur rechtstreeks bij Black Rock Grill huren. Ons team zorgt voor alle boekingsdetails. U dient een aanbetaling te doen, zodat de uitrusting gereserveerd is voor uw speciale dag.

Wij regelen de rest inclusief het vervoer van en naar de locatie. Wij huren de apparatuur voor 3 dagen, zodat deze een dag voor uw bruiloft ter plaatse is, getest en operationeel is. Alle apparatuur is getest en de operator heeft een volledige training gekregen, zodat er geen problemen optreden tijdens de dag.

Wij willen dat u een geweldig feest beleeft en doen er alles aan om ervoor te zorgen dat uw cateringteam wordt geïnformeerd over de bediening van de Black Rock Grill.

Menuplanning kan niet eenvoudiger

Ons team is druk bezig geweest met de verhuur van bruiloften en feesten. We hebben evenementen gehouden in Marque's in de Schotse Hooglanden, tot aan een zeilclub in Portsmouth.

Is er een limiet aan de grootte van het feest dat je organiseert?

Nee, we hebben Steak on the Stone-huurpakketten die geschikt zijn voor een bijeenkomst van 12 personen voor evenementen met meer dan 200 feestgangers.

Dus waar wacht je nog op? Bel ons Britse team op 01256 359858 of e-mail sales@blackrockgrill.com and we kunnen uw bruiloft bespreken!