Laten we de stress wegnemen bij bruiloftscatering...

We begrijpen dat het organiseren van een bruiloft of groot evenement stressvol kan zijn. Daarom proberen we een deel van de stress weg te nemen als het om catering gaat.

Black Rock Grill wedding catering

Bruiloften zijn duur en iedereen wil ervoor zorgen dat hun bruiloft onvergetelijk wordt en dat mensen er nog jaren over praten. Maar hoe kan dit worden gedaan?

Verlaat de traditionele huwelijksideeën en laten we praten over hoe Black Rock Grill in uw bruiloft kan passen. In plaats van een braaddiner à la carte te serveren, kunt u uw gasten vlees op een steen serveren, zodat ze hun eigen eten naar eigen smaak kunnen bereiden. Stel je voor dat je een trouwdag hebt zonder klachten over de manier waarop het eten werd bereid of stress in de keuken – we beloven dat dit geen droom is, we kunnen dit waarmaken!

Met Black Rock Grill op uw bruiloft komt het theater naar de eettafel terwijl uw gasten hun eten bereiden. De kamer wordt gevuld met een heerlijk sissend geluid.

Mensen die ons inhuren zeggen meestal hetzelfde: dat mensen een beetje genoeg hebben van de formele, saaie feestzaal van het hotel, waar je veel geld moet betalen voor wat normaal gesproken een vrij eenvoudig driegangenmenu is met kip, rundvlees of een slappe visschotel.

Hoe werkt het op de dag?

En het kan niet eenvoudiger: als u een cateraar heeft, hoeft u hem alleen maar te vertellen dat u Black Rock Grill wilt. Uw cateraar kan de volledige opstelling huren, zodat al uw gasten kunnen genieten van hun eigen zinderende steak op de steen .

Als u geen cateraar inhuurt, kunt u de apparatuur rechtstreeks bij Black Rock Grill huren. Ons team zorgt voor alle boekingsdetails, maar u moet wel een aanbetaling doen, zodat de uitrusting gereserveerd is voor uw speciale dag.

Wij regelen de rest inclusief het vervoer van en naar de locatie. Wij huren de apparatuur voor 3 dagen, zodat deze een dag voor uw bruiloft ter plaatse is, getest en operationeel is. Alle apparatuur is getest en de operator heeft een volledige training gekregen, zodat er geen problemen optreden tijdens de dag.

Wij willen dat u een geweldig feest beleeft en doen er alles aan om ervoor te zorgen dat uw cateringteam wordt geïnformeerd over de bediening van de Black Rock Grill.

Menuplanning kan niet eenvoudiger

Ons team is de laatste tijd druk bezig geweest met het verzorgen van bruiloften en feesten door het hele land. We hebben evenementen gehouden in de Schotse Hooglanden, tot aan een zeilclub in Portsmouth.

Is er een limiet aan de grootte van het feest dat je organiseert?

Nee, we hebben Steak on the Stone-huurpakketten die geschikt zijn voor een bijeenkomst van 12 personen voor evenementen met meer dan 200 feestgangers.

Dus waar wacht je nog op? Bel ons Britse team op 01256 359858 of stuur een e-mail naar sales@blackrockgrill.com and, dan kunnen we uw bruiloft bespreken.

 

Het bericht Laten we de stress wegnemen bij bruiloftscatering… verscheen eerst op .